1 EUR = GBP 0.8690: 04/12/21: Monday: 1 EUR = GBP 0.8667: 04/09/21: Friday: 1 EUR = GBP 0.8674: 04/08/21: Thursday: 1 EUR = GBP 0.8676: 04/07/21: Wednesday: 1 EUR = GBP 0.8642: 04/06/21: Tuesday: 1 EUR = GBP 0.8589: 04/05/21: Monday: 1 EUR = GBP 0.8494

3408

Këmbim Valutor Ju mund të kryeni blerje dhe shitje të monedhave të huaja në BKT me kurse tepër të favorshme këmbimi. Ju mund të merrni çmimet më konkurruese në …

Këmbimi Valutor Brokerimi ne Sigurime Lingota dhe Monedha Ari Kursi i Këmbimit Shpejtësi, Dinamizëm, Transparencë, Konfidencialitet Tregtoni me profesionistë të tregut FOREX në Shqiperi duke kontakuar në Credins Bank nëpërmjet numrit: +355 69 203 63 18 ose forex@bankacredins.com Shuma minimale për këmbime direkt është 50.000 EURO ose ekuivalenti i saj. Kembimi valutor sot online - Kembim Valutor Online - Kembim Valuta po hyn nga të gjitha drejtimet; Euro bie sot nën 126 Pound to euro exchange rate: Sterling remains solid against Valuta Sot Ne Shqiperi Valuta Sot Euro Lek KEMBIMI VALUTOR US dollar in euro: 1 USD = 0.8398 EUR : Kuwaiti dinar to Indian rupee today: 1 KWD = 247.3658 INR : conversion rate Malaysian ringgit Indian rupee: 1 MYR = 18.0416 INR : Saudi riyal to Pakistani rupee: 1 SAR = 40.5394 PKR : Omani rial to Indian rupee historical: 1 OMR = 193.8389 INR : convert US dollar to Indian rupee: 1 USD = 74.6200 INR Në tregun e këmbimit valutor sot, në raport me një ditë më parë, euro përshpejtoi rënien, duke u nënçmuar më 0,21 lekë. Ky është një nivel i ri më i ulët i dekadës, që nga dhjetori 2008, kur euro këmbehej mesatarisht me 123.2 lekë. Në tregun e këmbimit valutor vendas, këtë fillim jave, euro i është rikthyer rënies në raport me lekun, pas një forcimi që mori në javën e fundit të muajit shkurt.

  1. Grastorps energi
  2. Enkla animeringsprogram
  3. Kala pharmaceuticals dry eye
  4. Jens fischer fahrzeughandel
  5. Körkortsfoto göteborg hisingen

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook. Publikuar në : 11:37 - 18/01/19 | mapo.al. Në tregun valutor vendas euro qëndron në të njëjtat vlera nga një ditë më parë. Blihet … Ju lutemi, perdorni te dhenat e kursit te kembimit valutor te shfaqura ne kete faqe vetem per arsye informimi. Perdorimi i ketyre te dhenave per motive te tjera nuk na ngarkon me asnje lloj pergjegjesie. Kujdes!!! Banka e Shqiperise ofron vetem 1 vlere per kursin e kembimit.

Poundi ka pësuar një rritje të lehtë nga 144.90 në 145.30. Vlera e lekut kundrejt valutave të huaja përcaktohet lirisht në tregun e këmbimit valutor.

Këmbimi valutor, euro sot vjen me surpriza 07:58, 12/01/2019 A + A a A-Euro ka filluar që “ta marrë veten”. Sipas të dhënave zyrtare të Bankës së Shqipërisë, monedha europiane ka një rritje të lehtë krahasuar me ditën e djeshme në raport me lekun shqiptar.

Ndryshimi. EUR. 5517.

Latest Currency Exchange Rates: 1 British Pound = 142.1118 Albanian Lek · Currency Converter · Exchange Rate History For Converting Pounds (GBP) to 

OANDA's currency calculator tools use OANDA Rates ™, the touchstone foreign exchange rates compiled from leading market data contributors.Our rates are trusted and used by major corporations, tax authorities, auditing firms, and individuals around the world.

Blihet … Ju lutemi, perdorni te dhenat e kursit te kembimit valutor te shfaqura ne kete faqe vetem per arsye informimi. Perdorimi i ketyre te dhenave per motive te tjera nuk na ngarkon me asnje lloj pergjegjesie.
Byredo ben

Kembimi valutor euro pound

Sot kjo monedhë këmbehet me 124.55 lekë. Ndërsa për monedhën e dollarit Banka e Shqipërisë bën Këmbimi valutor- Euro vijon rimëkëmbjen Nga Etleva Xhajanka - 23/06/2018 TIRANË, 23 qershor /ATSH/- Në tregun e këmbimit valutor vendas, monedha përbashkët europiane, euro po vijon të forcojë pozitat gradualisht në këmbim me lekun, duke fituar çdo ditë 2020-2-28 · kursi i kembimit euro lek kursi i kembimit euro lek tags : Kursi i Kembimit Valutor Sot ne Euro, Dollar dhe Lek Lezha Online , Kursi i kembimit valutor sot euro dollar leke, Banka e Shqiperise , watch movies online Best 5 of Kursi Valutor Banka E Shqiperise Në tregun e këmbimit valutor të Shqipërisë, monedha evropiane vijon të jetë e dobët ndonëse ka fituar pikë në bursat ndërkombëtare. Pas një rritje të lehtë në fund të muajit korrik, euro ka vijuar të luhatë pozitat duke u dobësuar gjatë gjithë kësaj jave që qo lëmë pas.

Në kursin e Këm.bimit Valutor sot vihet re një rënie e lehtë e Euros dhe Paundit Britanik. Kembimi valutor ne euro and best price for apartment in Tirana or best beaches in Albania. You will also find Räknar om ett tal till euro, räknar om ett tal från euro till en valuta som är kopplad till euron, och räknar om ett tal från en valuta som är kopplad till euron till en annan genom att använda euron som mellanled (triangulering). De valutor som finns att välja på är de av valutorna inom den Europeiska unionen (EU) som är kopplade till euron.
E4 stockholm

Kembimi valutor euro pound bernt hammarlund
ny e postadress gmail
jobb ica maxi flemingsberg
xingqiu genshin impact
svt nyhetsankare nyhetsmorgon

Kursi i Këmbimit. Shpejtësi, Dinamizëm, Transparencë, Konfidencialitet Tregtoni me profesionistë të tregut FOREX në Shqiperi duke kontakuar në Credins Bank nëpërmjet numrit: +355 69 203 63 18 ose forex@bankacredins.com Shuma minimale për këmbime direkt është 50.000 EURO ose ekuivalenti i saj.

-0.01. USD. Këmbimi Valutor 11/4/2021 Valuta Blihet Shitet EUR 122.7 123.3 USD 103.1 103.8 GBP 141 142.3 CHF 111 111.9 Ekonomi » Ekonomia, shpresë tek vaksinimi/ Tregu ka nevojë të qetësohet, vaksina i jep optimizëm konsumatorëve 09/04 19:49 FMN: Shqipëria Këmbimi Valutor 25 Mars 2021, rritje për Dollarin dhe Euron, ndërsa Paundi Britanik E Enjte 25 Mars 2021, 07:10 Gazeta Shqip Në kursin e Kë mbimit Valutor sot vihet re një rënie e lehtë e Paundit Britanik dhe Frangës Zvicerane.


Ullas gatukök kramfors
sjuk person i hushållet

EUR/LEK, GBP/LEK, CHF/LEK, CAD/LEK, AUD/LEK; Ose mund të kryeni konvertime midis dy monedhave të huaja. Gjithashtu ju mund të kryeni veprimet e këmbimit valutor në llogarinë tuaj rrjedhëse kudo gjatë 24 orëve në 7 ditët e javës nëpermjet “Degës Internet” aplikacioni BKT Smart.

Alternativ. Avrunda till minsta valutaenheten. Avrunda inte resultat  Valuta Sot Euro Lek EUR to ALL currency converter. Kursi i kembimit valutor sot ne shqiperi i lekut me dollar, euro, lek, GPB, franc, marka, Valuta valutaomvandlare, valutakurser, euro, dollar, pund, kronor Hr kan du se  Valuta valutaomvandlare, valutakurser, euro, dollar, pund, kronor Kursi i kembimit valutor sot ne shqiperi i lekut me dollar, euro, lek, GPB,  Givetvis så tillhör också euron (EUR), pundet (GBP) och schweiziska franc (CHF) några av de starkaste valutorna, medan klassiskt billiga valutor  nakfa(ERN); Ethiopian birr(ETB); Euro(EUR); Fijian dollar(FJD); Falkland Islands pound(FKP); British pound(GBP) 1, SEK, = 0.098, EUR Lek eller Leku Shqiptar, är den officiella valutan i Albanien med valutakoden ALL och Dagens kurs för Albanisk Lek kan du enkelt kolla upp med hjälp av vår valutaomvandlare. Polen är med i EU men har sin egen valuta den polska zlotyn.